Royal Army
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Royal Army

Royal Army
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 ulazak u savez

Go down 
+15
blood blade
zadranin
KillerLook
zvone90
Pac
luc14
Xtali
van der ŠpIcO
Diablo
aksa
gangsta6
7.b
Neo
joksan
zeus
19 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Xtali

Xtali


Broj postova : 8
Join date : 21.05.2008

ulazak u savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ulazak u savez   ulazak u savez - Page 2 Emptysri svi 21, 2008 4:36 am

Pac je napisao/la:
Aha znaci ako smo regani na forumu smo u savezu hmm pa ambiciozni ste svakako, ali moram odbiti uzivajte i sretno.
Neka bolji pobjedi Smile

Kako ti pase
[Vrh] Go down
CroIstra




Broj postova : 2
Join date : 21.05.2008

ulazak u savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ulazak u savez   ulazak u savez - Page 2 Emptysri svi 21, 2008 6:47 am

CroIstra, na JZ, imam 20 populacije, iskustva imam na Slovenskom Speed serveru, u vas savez bi dosal jer smatram da ste među najboljim savezima ! cheers
[Vrh] Go down
aksa
Moderator
aksa


Broj postova : 103
Join date : 10.05.2008
Age : 29
Lokacija : ZAGREB

ulazak u savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ulazak u savez   ulazak u savez - Page 2 Emptysri svi 21, 2008 10:50 am

mozez al cekaj da sagradimo veleposlanstvo
[Vrh] Go down
Shinigami89

Shinigami89


Broj postova : 27
Join date : 21.05.2008
Age : 34

ulazak u savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ulazak u savez   ulazak u savez - Page 2 Emptysri svi 21, 2008 4:39 pm

eto jel to dovoljno da udem u savez ili? jel bi se trebalo jos nesto napisati ili?

Nick na forumu: Shinigami89
Nick u game: Shinigami89
Zasto zelite uci: Zato sto pretpostavljam da je veca zabava i mogu prilicno pridonjeti ;-)
Kordinate ili podrucje: Server 3, Rimljani, -42,-13
Populacija: 27
Iskustvo: Noob koji jako brzo uci!
[Vrh] Go down
Shinigami89

Shinigami89


Broj postova : 27
Join date : 21.05.2008
Age : 34

ulazak u savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ulazak u savez   ulazak u savez - Page 2 Emptyčet svi 22, 2008 2:04 am

aksa je napisao/la:
i ti si u savezu, KAJ NE KUZITE DA SVI KOJI STE NA OVOM FORUMU STE U NASEM SAVEZU Idea Idea

Bas sam malo razmisljao kako skupljati ljude koji zele uci u savez. Ne mislim na sada nego malo kasnije u igri kada se ekipa razvije. Na pocetku kao i sto sada radite skupite sve koji se prijave ovdje tj. koji zele u vas savez. No kasnije stavite neke zahtjeve koje bi trebali ljudi ispuniti da upadnu u savez. Kada se taj cijeli server dalje razvije trebali bi imati zahtjeve tipa:
igrac koji zeli u nas savez mora imati minium toliko i toliko populacije
i igrac koji zeli u nas savez mora pridonjesti savezu tj. mora napraviti donaciju resursa.
Sta se tice resursa ofc mi ih koristimo za nas razvoj tj. razvoj saveza. Sve se resurse salje na jedan grad, osvojeni koji nam ima veliki kapacitet resursa i samo je obrambeni, cak mozemo i poslati svako od nas nesto malo vojske da ga stiti.Eto i tako iz tog grada dalje podjelimo resurse po drugim od nasih old playera. Sada ne znam koliko je to moguce i koliko se to da izvesti ali ovako mi se cini kao jako znimljiva ideja.
[Vrh] Go down
aksa
Moderator
aksa


Broj postova : 103
Join date : 10.05.2008
Age : 29
Lokacija : ZAGREB

ulazak u savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ulazak u savez   ulazak u savez - Page 2 Emptyčet svi 22, 2008 2:06 am

i mislili smo tak nesto
[Vrh] Go down
Shinigami89

Shinigami89


Broj postova : 27
Join date : 21.05.2008
Age : 34

ulazak u savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ulazak u savez   ulazak u savez - Page 2 Emptyčet svi 22, 2008 2:19 am

aksa je napisao/la:
i mislili smo tak nesto

e to je dobro, samo da ti dam jedan savjet da bolje vodite forum.
uvjek napravi quote, da se zna sa kim pricas iako je ta osoba samo jedan post prije tebe te se zna na koga mislis.
nekako je urednije, trust me i izgleda ozbiljnije.
[Vrh] Go down
aksa
Moderator
aksa


Broj postova : 103
Join date : 10.05.2008
Age : 29
Lokacija : ZAGREB

ulazak u savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ulazak u savez   ulazak u savez - Page 2 Emptyčet svi 22, 2008 2:21 am

ok. imam veleposlanstvo na razini 3. osnovao sam savez. RA-SEA
[Vrh] Go down
xXRipperXx




Broj postova : 1
Join date : 22.05.2008
Age : 31
Lokacija : Osijek

ulazak u savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ulazak u savez   ulazak u savez - Page 2 Emptyčet svi 22, 2008 2:22 pm

Pozzzz.....

Nick na forumu: xXRipperXx
Nick na serveru: xXRipperXx
Zašto želim uči: Zato mislim da je imati savez od početka jako važno zato što tako sklapaš prijateljstva u igri,imaš se kome obratiti ako trebaš pomoć dakako svatko ko treba pomoć od mene vrlo rado cu pomoći,mislim da ste najbolji savez na s3 cheers i zato sam se prijavio.
Koordinate i podrućje: 56/-5
Populacija:trenutno 23
Iskustvo:igram takožer i na s2 pod istim nickom,i igro sam i na s1 jedan pod nickom ripper_pnv,ali iskreno rećeno još sam donekle noob u nekim podrućjima lol!

Hvala unaprijed! afro afro afro
[Vrh] Go down
blood blade
Moderator
blood blade


Broj postova : 86
Join date : 13.05.2008
Age : 31
Lokacija : Grad baroka :)

ulazak u savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ulazak u savez   ulazak u savez - Page 2 Emptypet svi 23, 2008 5:38 am

oni koji zele u savez neka se jave rukovodecima u igrici, a zatim ako budu usli neka se regaju na forum
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/Blood_Blade75
van der ŠpIcO

van der ŠpIcO


Broj postova : 17
Join date : 20.05.2008
Age : 30

ulazak u savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ulazak u savez   ulazak u savez - Page 2 Emptypet svi 23, 2008 8:45 am

nick: van der ŠpIcO
koordinate: 54/2
[Vrh] Go down
Shinigami89

Shinigami89


Broj postova : 27
Join date : 21.05.2008
Age : 34

ulazak u savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ulazak u savez   ulazak u savez - Page 2 Emptysub svi 24, 2008 2:36 am

uso u savez i regao se. sve obavljeno, sada se samo treba malo razviti Twisted Evil
[Vrh] Go down
septimus

septimus


Broj postova : 1
Join date : 25.05.2008
Age : 34

ulazak u savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ulazak u savez   ulazak u savez - Page 2 Emptyned svi 25, 2008 2:05 am

pristojna osoba, ne smrdin, ne pusin, ne pijen, trazi vas ulazak u savez

nudin bubreg i dusu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





ulazak u savez - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ulazak u savez   ulazak u savez - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
ulazak u savez
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Royal Army :: O SAVEZU! :: Pravila foruma i saveza!-
Forum(o)Bir: